Dlaczego warto zamieszkać w Chrzanowie Małym?

Chrzanów Mały i jego okolice (Milanówek, Grodzisk Mazowiecki) to doskonałe miejsce do życia. Świetnie skomunikowany oraz zapewniający dostęp do wszystkich wygód, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Zobacz filmy i przekonaj się sam!

Wybierając mieszkanie w Parku Bocianowo wybierasz przede wszystkim zieloną, spokojną okolicę z szybkim dojazdem do Warszawy i sąsiednich miejscowości. Co więcej, z nieodległego Grodziska Mazowieckiego można wyruszyć w podróż pociągiem do wielu polskich i europejskich miast (dla przykładu podróż do Krakowa trwa tylko 2 godziny i 15 minut). O godzinie 8:39 wsiadasz w pociąg TLK w Grodzisku, o 10:55 wysiadasz na dworcu w Krakowie a już o 11:10 jesz obwarzanka idąc Floriańską na rynek – czy to nie brzmi jak pomysł na wspaniałą weekendową wycieczkę? 🙂

AUTOSTRADA A2

Wjazd na autostradę jest zlokalizowany w bliskiej odległości od naszych segmentów. Podróż do granic stolicy trwa około 15 min.

KOLEJKA WKD

Segmenty są zlokalizowane niedaleko przystanku kolejki WKD, co pozwala na dojazd do centrum Warszawy w mniej niż 40 min. 

POCIĄG

Podróż z dworca kolejowego zlokalizowanego w centrum Grodziska Maz. do dworca Waszawa Centralna trwa około 35 min.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

NA PARTERZE

Mieszkanie o powierzchni 71,3 m² z prywatnym ogrodem (130 m²).

W skład segmentu wchodzą trzy pokoje oraz dwa miejsca postojowe.

Cena? 585 000 zł.

NA PIĘTRZE
(dostępne od ręki)

Mieszkanie o powierzchni 107 m², w skład którego wchodzi poddasze do adaptacji (34 m²) z wykonanym podejściem wodno-kanalizacyjnym dla dodatkowej łazienki oraz pod grzejniki.

Segment posiada przestronny teras (17,34 m²) oraz przynależą do niego dwa miejsca postojowe.

Cena? 625 000 zł.

ZADZWOŃ

+48 600 352 582

NAPISZ

wzorek@wzorek.com.pl

PRZYJEDŹ

Chrzanów Mały 44