Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową?

Wiele osób decydujących się na zakup nieruchomości, sięga po kredyty hipoteczne. Banki analizują wiele czynników podejmując decyzje o ich przyznaniu. Zastanawiasz się jak wpłynąć na swoją zdolność kredytową? Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy proste i konkretne wskazówki.

Po pierwsze…

Spłać swoje dotychczasowe zobowiązania. Im mniejsze będą Twoje stałe wydatki, tym większa szansa na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to warto zlikwidować aktualne zobowiązania kredytowe.

Po drugie…

Zwiększ swoje dochody i ich stabilność. Pamiętaj, że bank bierze pod uwagę zarobki z co najmniej trzech ostatnich miesięcy, a także analizuje ich źródło. Najlepiej oceniane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Po trzecie…

Sprawdź swoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Może się okazać, że dane w BIK nie zostały zaktualizowane przez bank bądź wkradł się w nich jakiś błąd. Pamiętaj, że dobra historia kredytowa daje ci większe szanse na przyznanie hipoteki.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

NA PARTERZE

Mieszkanie o powierzchni 71,3 m² z prywatnym ogrodem (130 m²).

W skład segmentu wchodzą trzy pokoje oraz dwa miejsca postojowe.

Cena? 585 000 zł.

NA PIĘTRZE
(dostępne od ręki)

Mieszkanie o powierzchni 107 m², w skład którego wchodzi poddasze do adaptacji (34 m²) z wykonanym podejściem wodno-kanalizacyjnym dla dodatkowej łazienki oraz pod grzejniki.

Segment posiada przestronny teras (17,34 m²) oraz przynależą do niego dwa miejsca postojowe.

Cena? 625 000 zł.

ZADZWOŃ

+48 600 352 582

NAPISZ

wzorek@wzorek.com.pl

PRZYJEDŹ

Chrzanów Mały 44