BLOG

Dom wolnostojący czy mieszkanie? Jeśli planujesz kupić nieruchomość i zadajesz sobie to pytanie, to rozważ koniecznie zakup wszechstronnej szeregówki. Wiele osób po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów wybiera właśnie to rozwiązanie z uwagi na jego praktyczne atuty.

Decydując się na zakup nieruchomości stajemy przed niełatwym wyborem. Własny dom czy mieszkanie to często inwestycja na całe życie. Przed ich zakupem warto sprawdzić kilka najważniejszych informacji.

Od lipca klienci wybranych banków mogą składać podania o kredyty mieszkaniowe w ramach rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Praktycznie wszystkie banki oferujące kredyty mieszkaniowe planują przystąpić do tego programu do końca roku, więc warto już teraz poznać jego wady i zalety.

Zacznijmy od najważniejszego: Nie mamy czarodziejskiej szklanej kuli i nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, zwłaszcza jeśli chodzi o konkretne trendy cenowe na rynku nieruchomości. Znamy jednak podstawowe mechanizmy, które wpływają na kształtowanie cen i chcemy się nimi z Wami podzielić.

Wielu ludzi w poszukiwaniu bezpiecznej i spokojnej okolicy rozważa zakup mieszkania na przedmieściach. Stolica przyciąga nie tylko pracowników, ale również inwestorów i osoby poszukujące lepszego standardu życia. W tym artykule przyjrzymy się kilku powodom, dla których warto rozważyć zakup mieszkania właśnie pod Warszawą.

Wiele osób decydujących się na zakup nieruchomości, sięga po kredyty hipoteczne. Banki analizują wiele czynników podejmując decyzje o ich przyznaniu. Zastanawiasz się jak wpłynąć na swoją zdolność kredytową? Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy proste i konkretne wskazówki.

Chrzanów Mały i jego okolice (Milanówek, Grodzisk Mazowiecki) to doskonałe miejsce do życia. Świetnie skomunikowany oraz zapewniający dostęp do wszystkich wygód, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Zobacz filmy i przekonaj się sam!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

NA PARTERZE

Mieszkanie o powierzchni 71,3 m² z prywatnym ogrodem (130 m²).

W skład segmentu wchodzą trzy pokoje oraz dwa miejsca postojowe.

Cena? 585 000 zł.

NA PIĘTRZE
(dostępne od ręki)

Mieszkanie o powierzchni 107 m², w skład którego wchodzi poddasze do adaptacji (34 m²) z wykonanym podejściem wodno-kanalizacyjnym dla dodatkowej łazienki oraz pod grzejniki.

Segment posiada przestronny teras (17,34 m²) oraz przynależą do niego dwa miejsca postojowe.

Cena? 625 000 zł.

ZADZWOŃ

+48 600 352 582

NAPISZ

wzorek@wzorek.com.pl

PRZYJEDŹ

Chrzanów Mały 44